сите категории

Други јазици

  • Wireless EM Deactivator
  • Wireless EM Deactivator

Wireless EM Deactivator

Опис: Wireless EM Deactivator

Димензија: 260 120 * * 28mm

Пакување: 1pc/catn, 2KG, 0.01CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.