сите категории

Други јазици

  • Transparent Dome Pin
  • Transparent Dome Pin

Transparent Dome Pin

Опис: Transparent Dome Pin(Smooth/grooved) 

димензија: ГлаваФ30мм

Должина на: 16 / 19мм или прилагодено

Пакување: 4000 парчиња / ctn, 9KG, 0.037CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.