сите категории

Други јазици

  • Тагови за очила за сонце
  • Тагови за очила за сонце

Тагови за очила за сонце

Опис: Тагови за очила за сонце

Димензија: 23 25 * * 27mm

Frequncy: 58KHz/8.2MHz

Боја: Сива или прилагодена 

Заклучи: Mechanical

клуч: OPR001 releaser 

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 10KG, 0.028CBM

  • Производ Информации

O007S Sun-glasses Tag

Оваа лесна, ненаметлива ознака седи уредно на раката на скапи, дизајнерски очила за сонце. 

Покрај тоа, силната оптичка ознака за повеќекратна употреба може да се прилагоди за да одговара на тесни очила.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.