сите категории

Други јазици

  • Spider Wrap for Milk Can
  • Spider Wrap for Milk Can

Spider Wrap for Milk Can

Опис: Spider Wrap for Milk Can 

Димензија: 54 * 38mm

Фреквенција: 58KHz / 8.2MHz

Боја: Црна или прилагодена

Должина на јаже: 56cm

Заклучи: Магнетно заклучување

Заштитете ја големината: 13 * 13 * 18cm

Пакување: 100pcs/ctn, 15KG, 0.039cbm

  • Производ Информации

Spider Wrap for Milk Can 

Ознаките за млеко може се идеални за конзерви за млеко во прав, спортска опрема и некои електрични алатки. Се разбира, тоа е превентивно средство за визуелна кражба Ознаката за млеко може да се заклучи со челично јадро.

Паметниот дизајн му го олеснува користењето и проверката на датумот на производство на клиентот.

Различни димензии за различни конзерви. Уште повеќе, дизајниравме и мелница за еднократна употреба за означување. 

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.