сите категории

Други јазици

  • SP002 Пајак
  • SP002 Пајак

SP002 Пајак

Опис: Пајак

Димензија: 70 * 45mm

Фреквенција: 58KHz / 8.2MHz / Двете

Боја: Црна или прилагодена

Заклучи: Магнетно заклучување

Алармен начин: 2 аларми

Должина на кабел: 4 кабли, по 80 см

Пакување: 100 парчиња / ctn, 9KG, 0.036CBM

  • Производ Информации
  • Видео

Затворањето на производите во кафези или витрини за витрини им донесе на многу продавници огромен проблем со клиентите, што резултира со слаба застапеност. Пајакот може да ви помогне да го решите тоа прашање. Пајакот има 4 жици за кабелски воздушни зафати што се обвиткуваат и цврсто се стеснуваат околу спакуваната стока. Пајакот завива аларм кога некој ќе се обиде да го пресече кабелот или темпераментот со стоката.

Придобивките што ги обезбедува пајакот, вклучуваат:

1) Клиентите имаат подобро искуство бидејќи можат слободно да отвораат дисплеи

2) Производите завиткани со пајак полесно се изведуваат на изложба и го презентираат производот како што е наменет

3) Стоката останува обезбедена и се контролира ризикот од кражба

4) Персоналот е уверен дека спакуваната стока останува недопрена и е безбедна за возење

5) Продажната работна сила може ефикасно да се искористи за продажба на повеќе производи наместо за послужување заклучени дисплеи

 

Пајакот може да биде 1, 2, 3 аларми, детали како подолу:

SP002-пајак-обвивка-ефтин

Различна големина, дизајн на пајакова обвивка се достапни во Ознаки:

Производител на SP002-пајак-обвивка

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.