сите категории

Други јазици

  • Small Milk Can Safer
  • Small Milk Can Safer

Small Milk Can Safer

Опис: Small Milk Can Safer 

Надворешна големина: 120 * 32mm           

Внатрешна големина: 101 * 32mm

Фреквенција: 8.2MHz / 58KHz / обете

Пакување: 100 парчиња / ctn, 11KG, 0.05CBM

  • Производ Информации

Small Milk Can Safer

Ознаките за млеко може се идеални за конзерви за млеко во прав, спортска опрема и некои електрични алатки. Се разбира, тоа е превентивно средство за визуелна кражба Ознаката за млеко може да се заклучи со челично јадро.

Паметниот дизајн му го олеснува користењето и проверката на датумот на производство на клиентот.

Различни димензии за различни конзерви. Уште повеќе, дизајниравме и мелница за еднократна употреба за означување. 

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.