сите категории

Други јазици

  • Безбедносна кука Слатвол
  • Безбедносна кука Слатвол

Безбедносна кука Слатвол

Опис: Кука за прикажување

Должина: 150/180 / 240мм или прилагодено

Достапно за: Платка за жлеб

  • Производ Информации

Безбедносната кука за прикажување се користи за продажба на производи за блистер и производи за пакување. Има прекрасен ефект на прикажување, што може да ги разубави аранжманите за производите. Покрај тоа, може да избегне кражба и оштетување. Производот нашироко се гледа во продавниците за високи продавници и големите трговски центри за прикажување на многу производи како слушалки, батерии, книги, лекови, козметика, делови за мувла и умре, торби и ЛЕР итн. Може да биде совршено применлив за дигитални продавници, мобилен телефон продавници, книжарници, аптеки, продавници за авто-додатоци, трговски центри, изложбени места, брендирани ланец продавници, продавници за искуства, продавници за слики и водечки продавници. итн.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.