сите категории

Други јазици

  • SL001 блокада
  • SL001 блокада

SL001 блокада

Опис: Запрен блок

Димензија: 39 19 * * 15.5mm

Дијаметар на дупката :4/4.5/5/5.7/6/7/8/9/10mm

Заклучи: Магнетна брава

Боја: Црвено или прилагодено

Тежина: 7g

Пакување: 2000 парчиња / ctn, 11KG, 0.028CBM

  • Производ Информации
  • Видео

Застојот главно се користи за заклучување на крајот на куката за полица за да се избегнат луѓето да ја преместуваат стоката од јадицата.

Тоа е за изложба на продажба на големи трговски центри, синџири продавници, изложбени места, дигитални продавници, итн. Застојот не само што има прекрасен ефект на прикажување, туку исто така може да избегне кражба и оштетување.

SL001 Затворање на кука за еден екран. Неговата големина може да биде кука 4, 4.5, 5, 5.7, 6, 7, 8, 9, 10мм. Бојата е прилагодена. 

Во Highlight сега има 6 модели на блокада. 

За единечна кука: SL001, SL002, SL003, SL005

За двојни куки: SL004 и SL006 

SL001-EAS-блокада-професионалец-производител

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.