сите категории

Други јазици

  • SL002 Запрете ја бравата
  • SL002 Запрете ја бравата

SL002 Запрете ја бравата

Опис: Запрете ја бравата

Димензија: 39 19 * * 18mm

Дијаметар на дупката: 4.5 / 6мм

Заклучи: Магнетно заклучување

Боја: Црвено или прилагодено 

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 8KG, 0.019CBM 

  • Производ Информации

Запрете ја бравата главно користена за заклучување на крајот на куката на полицата за да избегнете луѓе да ја преместат стоката од јадицата.

Тоа е за продажба на дисплеи на големи трговски центри, продавници за ланци, изложбени места, дигитални продавници, итн. Запречкото заклучување не само што има прекрасен ефект на прикажување, туку исто така може да избегне кражба и оштетување.

Заклучување на стоп SL002 е за кука со еден дисплеј. Неговата големина може да биде кука од 4.5, 6 мм. Бојата е прилагодена. Магнетниот клуч е D016. 

Во Highlight сега има 6 модели на блокада. 

За единечна кука: SL001, SL002, SL003, SL005

За двојни куки: SL004 и SL006 

SL001-EAS-блокада-професионалец-производител

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.