сите категории

Други јазици

  • Безбедносен блокада
  • Безбедносен блокада

Безбедносен блокада

Опис: Запрен блок

Димензија: 52 30 * * 17mm 

Дијаметар на дупката: 6mm 

Заклучи: Магнетна брава

Боја: Црвено или прилагодено 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.