сите категории

Други јазици

  • Безбедносна торба за купување
  • Безбедносна торба за купување

Безбедносна торба за купување

Фреквенција: 8.2MHz / 58KHz / EM / обете

големина: 45 * 48cm

Боја: Црна или по избор

материјал: Шестоаголна жичана мрежа, најлон (две страни); Памучно платно (околу торбата)

Пакување50 парчиња / ctn, 17KG, 0.098CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.