сите категории

Други јазици

  • Безбедносна оптичка ознака
  • Безбедносна оптичка ознака

Безбедносна оптичка ознака

Опис: безбедносна оптичка ознака

Димензија: 27 * 28mm 

Фреквенција: 58KHz / 8.2MHz

Боја: Сива или прилагодена 

Заклучи: Механички

клуч: OPR001 механичка одредница 

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 11KG, 0.028CBM 

  • Производ Информации

Оптичка ознака

Оваа лесна, ненаметлива ознака седи уредно на раката на скапи, дизајнерски очила за сонце. 

Покрај тоа, силната оптичка ознака за повеќекратна употреба може да се прилагоди за да одговара на тесни очила.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.