сите категории

Други јазици

  • Ознака за накит за безбедност
  • Ознака за накит за безбедност

Ознака за накит за безбедност

Опис: Ознака за накит за безбедност

Димензија: 30 18 * * 14mm 

Фреквенција: 58KHz 

Боја: Црна, сива, бела или прилагодена 

Пакување: 2000 парчиња / ctn, 13KG, 0.016CBM 

  • Производ Информации

Ознака за накит J004

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.