сите категории

Други јазици

  • Ознака за мастило за безбедност
  • Ознака за мастило за безбедност

Ознака за мастило за безбедност

Опис: Double Sides Ink Tag

Димензија: Ф51мм

Фреквенција: 58Khz

Боја: Бело / сиво или прилагодено 

Заклучи: Стандардна / супер заклучување

Пакување: 500 парчиња / картон, 13KG, 0.028CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.