сите категории

Други јазици

  • Безбедност игла мастило
  • Безбедност игла мастило

Безбедност игла мастило

Опис: Игла за мастило

Димензија:41 23 * * 11MM

Боја:Бело сива или прилагодена

Пакување:500 парчиња / ctn, 8KG, 0.028CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.