сите категории

Други јазици

  • Ознака за безбедносни очила
  • Ознака за безбедносни очила

Ознака за безбедносни очила

Опис: Ознака за безбедносни очила

Димензија: 39 * 48mm 

Фреквенција: 8.2MHz/EM 

Боја: Сива или прилагодена 

Заклучи: Стандардна/супер магнетна брава

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 11KG, 0.028CBM 

  • Производ Информации

Оптичка ознака

Оваа лесна, ненаметлива ознака седи уредно на раката на скапи, дизајнерски очила за сонце. 

Покрај тоа, силната оптичка ознака за повеќекратна употреба може да се прилагоди за да одговара на тесни очила.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.