сите категории

Други јазици

  • Кука за безбедност на екранот
  • Кука за безбедност на екранот

Кука за безбедност на екранот

Опис: Кука за безбедност на екранот

Должина: 150/180 / 240мм или прилагодено

Достапно за: Плоча за жлеб / Плочка за дупки

  • Производ Информации

Безбедносната кука за прикажување се користи за продажба на производи за блистер и производи за пакување. 

Има прекрасен ефект на прикажување, што може да ги разубави аранжманите за производите. Покрај тоа, може да избегне кражба и оштетување. Производот нашироко се гледа во продавниците за високи продавници и големите трговски центри за прикажување на многу производи како слушалки, батерии, книги, лекови, козметика, делови за мувла и умре, чанти и ЛЕР итн.

Може да биде совршено применливо за дигитални продавници, продавници за мобилни телефони, книжарници, аптеки, продавници за авто-додатоци, трговски центри, изложбени места, брендирани ланец продавници, продавници за искуства, продавници за слики и предводени продавници. итн.

Кука за безбедност на дисплеј е инсталирана на летва orид или штица. Должината на безбедносната кука за прикажување е 150 см, 180 см, 240 см и прилагодена. 

There are 5 models in Highlight for different slatwall and pegboard, please check the below picture for more details:

За продажба кука DPH001-заштитен-приказ

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.