сите категории

Други јазици

  • Security Bottle Cap
  • Security Bottle Cap

Security Bottle Cap

Опис: Капаче за шишиња

Димензија: Φ41 * 88mm 

Фреквенција: 58 KHz / 8.2 MHz

Боја: Сиво/бело или прилагодено 

Заклучи: Магнетно заклучување

Пакување: 200 парчиња/ctn, 9 килограми, 0.0644 CBM

  • Производ Информации

Опис: Капаче за шишиња

Димензија: Φ41 * 88mm 

Фреквенција: 58 KHz / 8.2 MHz

Боја: Сиво/бело или прилагодено 

Заклучи: Магнетно заклучување

Пакување: 200 парчиња/ctn, 9 килограми, 0.0644 CBM

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.