сите категории

Други јазици

  • Ознака за безбедност на кабелот SA002 EAS
  • Ознака за безбедност на кабелот SA002 EAS

Ознака за безбедност на кабелот SA002 EAS

Опис: Self-alarm tag/cable lock/Magnetic lock

Димензија: 70 * 36 * 19

Фреквенција:8.2Mhz / 58Khz

Color   : Black/Gray/white or Customized alarming tag

должина:135mm or cusomized

Пакување: 100pcs/carton,6kg,0.028CBM 

  • Производ Информации

If you want to protect luxury items such as leather and suede coats, designer bags and luggage. This self alarming tag can provide three levels of protection, ensuring the maximum security for your valuable merchandise.

Прво на сите, ги активира алармите на постаментите на излез;

Второ, откако ќе се алармираат постаментите, тој ќе продолжи да се алармира додека е во движење;
Последно, но не и најмалку важно, Самиот алармира ако жицата е пресечена.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.