сите категории

Други јазици

  • RL010 RF Етикета за шиење
  • RL010 RF Етикета за шиење

RL010 RF Етикета за шиење

Опис: RF Sew-in Label

Фреквенција: 8.2MHz

Димензија: 43 * 60мм / прилагодено

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.