сите категории

Други јазици

  • Етикета на RF чевли
  • Етикета на RF чевли

Етикета на RF чевли

Опис: RF Shoes Soft Label

Димензија: 5.8*4cm Frequency: 8.2MHz/9.5MHz

Боја: Баркод, бел, црн

Пакување: 20000 парчиња / ctn, 16KG, 0.027CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.