сите категории

Други јазици

  • Купување торба за безбедност на RF
  • Купување торба за безбедност на RF

Купување торба за безбедност на RF

Фреквенција: 8.2MHz / 58KHz / EM / обете

големина: 60 * 60cm

Боја: Сино или по избор

материјал: ПВЦ со памучни влакна (про transparentирна страна); Полиестер и најлон (од друга страна)

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.