сите категории

Други јазици

  • RF Оптичка ознака
  • RF Оптичка ознака

RF Оптичка ознака

Опис: RF Оптичка ознака 

Димензија: 61 16 * * 24mm 

Фреквенција: 58KHz / 8.2MHz

Боја: Црна или прилагодена 

Заклучи: Механички

клуч: OPR001 mechanical key 

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 11KG, 0.025CBM

  • Производ Информации

RF Оптичка ознака 

Оваа лесна, ненаметлива ознака седи уредно на раката на скапи, дизајнерски очила за сонце. 

Покрај тоа, силната оптичка ознака за повеќекратна употреба може да се прилагоди за да одговара на тесни очила.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.