сите категории

Други јазици

  • RF етикета за очила
  • RF етикета за очила

RF етикета за очила

Опис: RF Label for glasses security

димензија: 3 * 3cm

фреквенција: 8.2MHz 

Боја: Barcode, white, black

Пакување: 20000 парчиња / ctn, 12KG, 0.023CBM

  • Производ Информации

EAS RF label can be made for glasses security. 

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.