сите категории

Други јазици

  • RF Label Deactivator
  • RF Label Deactivator

RF Label Deactivator

Опис: RF Label Deactivator, powered

No beep when deactivating the label, can check the hard tag

материјал: Стаклена површина

Влезен напон: 220V / 110V ± 10%

Димензија на подлогата: 240 240 * * 16mm

Пакување: 10 парчиња / картон, 22KG, 0.05CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.