сите категории

Други јазици

  • Тестер на фреквенција на RF
  • Тестер на фреквенција на RF

Тестер на фреквенција на RF

Опис: Тестер на фреквенција на RF

Се користи за проверка на фреквенцијата на системот и другите податоци за фреквенцијата, опсегот на детекторот од 0 до 20MHz или повеќе.

Димензија: 175 60 * * 22mm

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.