сите категории

Други јазици

  • RF Demagnetizer
  • RF Demagnetizer

RF Demagnetizer

Опис: RF demagnetizer

МатеријалПластика

Scan Frequency: 8.2MHz

Recoding Height: Над 15 см

Влезен напон: 220v 

Димензија на подлогата: 250 250 * * 20mm

Пакување: 10 парчиња / картон, 19KG, 0.05CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.