сите категории

Други јазици

  • RF деактиватор
  • RF деактиватор

RF деактиватор

Опис: RF Deactivator (Beep when deactivation is failed)

Висина на декодирање: Над 15 см

Влезен напон: 220VAC ± 10%

Димензија на моќност: 195 160 * * 45mm

Димензија на подлогата: 290 240 * * 12mm

Пакување: 10 парчиња / ctn, 20KG, 0.05CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.