сите категории

Други јазици

  • Ознака за блистер RF
  • Ознака за блистер RF

Ознака за блистер RF

Опис: Ознака за блистер EAS RF

Димензија: 49 49 * * 11mm

Фреквенција: 8.2MHz / 58KHz 

Боја: Црно / сиво / бело или прилагодено 

Заклучи: Магнетно заклучување

  • Производ Информации

BL003 RF Ознака за блистер

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.