сите категории

Други јазици

  • RF Alarm Shopping Bag
  • RF Alarm Shopping Bag

RF Alarm Shopping Bag

Фреквенција: -

големина: 23 * 15 * 4cm

Боја: Црна или прилагодена

материјал: PVC(two sides); Nylon(around the bag)

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 8KG, 0.022CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.