сите категории

Други јазици

  • Ознака за мастило за безбедност на мало
  • Ознака за мастило за безбедност на мало

Ознака за мастило за безбедност на мало

Опис: Ознака за мастило

Димензија: 56 32 * * 18mm 

Фреквенција: 8.2MHz / 1.95MHz / 58KHz / 66KHz или прилагодено 

Боја: Бело, сиво или прилагодено 

Заклучи: Магнетна брава

Боја на мастило: Yellowолта, црвена, сина или по мерка 

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 12.5KG, 0.028CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.