сите категории

Други јазици

  • RDD001 RF детектор и деактиватор
  • RDD001 RF детектор и деактиватор

RDD001 RF детектор и деактиватор

Опис: Рачен детектор и деактиватор за RF

Фреквенција на откривање: 8.2MHz 

Опсег на откривање: 10cm 

Напојување: Вградена батерија на полнење

Спецификација: Избегнувајте директно проверување на телото

Димензија: 280 75 * * 33mm

Пакување: 10 парчиња / ctn, 22KG, 0.05CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.