сите категории

Други јазици

  • Преносен Одредувач со ремен
  • Преносен Одредувач со ремен

Преносен Одредувач со ремен

  • Производ Информации

Опис: Преносен одвртувач со врвка на јаже

Димензија: Ф50 * 78мм 

Магнетна сила: 8000GS

Пакување: 20 парчиња / ctn, 30KG, 0.028CBM

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.