сите категории

Други јазици

  • Ослободувач на оптички ознаки
  • Ослободувач на оптички ознаки

Ослободувач на оптички ознаки

Опис: Ослободувач за O002 / O004 / O006

Димензија: 95 * 15mm 

Фреквенција: 58KHz / 8.2MHz

Боја: Црна или прилагодена

Пакување: 1000pcs / ctn, 25KG, 0.03CBM 

  • Производ Информации

Ослободувач на оптички ознаки 

Оваа лесна, ненаметлива ознака седи уредно на раката на скапи, дизајнерски очила за сонце. 

Покрај тоа, силната оптичка ознака за повеќекратна употреба може да се прилагоди за да одговара на тесни очила.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.