сите категории

Други јазици

  • Мобилен безбедносен штанд
  • Мобилен безбедносен штанд

Мобилен безбедносен штанд

Опис: Прикажете серии за самоаларм

Димензија: 100 70 * * 150mm 

материјал: ABS, ПВЦ

Боја: Бисер бел, црн + сребрен

Должина на кабел: 90cm

Пакување: 36 парчиња / ктн, 7.5 кг; 0.056 ЦБМ 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.