сите категории

Други јазици

  • Безбедност на мобилен дисплеј
  • Безбедност на мобилен дисплеј

Безбедност на мобилен дисплеј

Опис: Прикажи серии

големина: 120 70 * * 60mm

материјал:  ABS

Боја: Транспарентни

Кабел: PU Spring

Должина на кабел: 50cm

Додатоци: 3M glue/ Screw

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.