сите категории

Други јазици

  • Заштитник на мобилен дисплеј
  • Заштитник на мобилен дисплеј

Заштитник на мобилен дисплеј

Опис: Прикажи самоаларм

големина: 150 110 * * 108mm

материјал:  Челик и финиш за печење

Боја: Белило

Должина: 60cm

Додатоци: 3М лепак/ Адаптер за напојување

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.