сите категории

Други јазици

  • Носител на мобилен дисплеј
  • Носител на мобилен дисплеј

Носител на мобилен дисплеј

Опис: Прикажете серии за самоаларм

Димензија: 67 57 * * 22mm

Пластична боја: Сива, бела или прилагодена

Пакување: 100 парчиња / ctn, 8KG, 0.036CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.