сите категории

Други јазици

  • Таг на мини плоштад
  • Таг на мини плоштад

Таг на мини плоштад

Опис: Mini Square Hard Tag 

димензија: 42 * 48мм

фреквенција: 8.2MHz/EM

Боја: Црна, бела, сива или прилагодена 

Пакување: 1000 ЕЕЗ / КТН, 10.5КГ, 0.028СБМ 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.