сите категории

Други јазици

  • Млеко може да се завитка пајак
  • Млеко може да се завитка пајак

Млеко може да се завитка пајак

Опис: Млеко може побезбедно / пајак 

Надворешна големина: 142 * 68mm           

Внатрешна големина: 131 * 58mm

Фреквенција: 8.2MHz / 58KHz / Двете 

Боја: Сива, бела или прилагодена

Должина на ременот: 200мм или прилагодено

Алармен начин: 2/3 аларми 

Пакување: 25 парчиња / ctn, 5.5KG, 0.033CBM

  • Производ Информации
  • Видео

Млеко може да се завитка пајак

Ознаките за млеко може се идеални за конзерви за млеко во прав, спортска опрема и некои електрични алатки. Се разбира, тоа е превентивно средство за визуелна кражба Ознаката за млеко може да се заклучи со челично јадро.

Паметниот дизајн му го олеснува користењето и проверката на датумот на производство на клиентот.

Различни димензии за различни конзерви. Уште повеќе, дизајниравме и мелница за еднократна употреба за означување. 

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.