сите категории

Други јазици

  • Млеко може да се завитка пајак
  • Млеко може да се завитка пајак

Млеко може да се завитка пајак

Опис: Млеко може да се завитка пајак 

Надворешна големина: 142 * 68mm           

Внатрешна големина: 131 * 58mm

Фреквенција: 8.2MHz / 58KHz / Двете 

Боја: Сива, бела или прилагодена

Должина на ременот: 200мм или прилагодено

Алармен начин: 2/3 аларми 

Пакување: 25 парчиња / ctn, 5.5KG, 0.033CBM

  • Производ Информации

Затворањето на производите во кафези или витрини за витрини им донесе на многу продавници огромен проблем со клиентите, што резултира со слаба застапеност. Пајакот може да ви помогне да го решите тоа прашање. Пајакот има 4 жици за кабелски воздушни зафати што се обвиткуваат и цврсто се стеснуваат околу спакуваната стока. Пајакот завива аларм кога некој ќе се обиде да го пресече кабелот или темпераментот со стоката.

Придобивките што ги обезбедува пајакот, вклучуваат:

1) Клиентите имаат подобро искуство бидејќи можат слободно да отвораат дисплеи

2) Производите завиткани со пајак полесно се изведуваат на изложба и го презентираат производот како што е наменет

3) Стоката останува обезбедена и се контролира ризикот од кражба

4) Персоналот е уверен дека спакуваната стока останува недопрена и е безбедна за возење

5) Продажната работна сила може ефикасно да се искористи за продажба на повеќе производи наместо за послужување заклучени дисплеи

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.