сите категории

Други јазици

  • Magnetic Tag Pin
  • Magnetic Tag Pin

Magnetic Tag Pin

Опис: AM/RF Pin

димензија: 39 * 19 * 11mm

фреквенција: 8.2MHz/58KHz

Должина на: 16 / 19мм или прилагодено

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 14KG, 0.028CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.