сите категории

Други јазици

  • Ознака за магнетно мастило
  • Ознака за магнетно мастило

Ознака за магнетно мастило

Опис: Ознака за мастило за безбедност

Димензија: Ф51мм 

Фреквенција: 8.2Mhz / 58Khz

Боја: Бело / сиво или прилагодено 

Заклучи: Стандардна / супер заклучување

Пакување: 500 парчиња / картон, 10.6KG, 0.03CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.