сите категории

Други јазици

  • Заклучување
  • Заклучување

Заклучување

Димензија: Ф27 * 24мм

Заклучи: Заклучување со 3 топки супер/стандардно

Пакување: 4000 парчиња/ctn, 15 килограми, 0.028 CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.