сите категории

Други јазици

  • Lanyard Tag
  • Lanyard Tag

Lanyard Tag

Опис: Ознака L

димензија: 51 * 19 * 13mm

Должина на:100mm/ customized

фреквенција: 58KHz / 8.2MHz 

Боја: Бело, сиво или прилагодено

Пакување: 1000 ЕЕЗ / КТН, 12КГ, 0.028СБМ 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.