сите категории

Други јазици

  • L003 EAS Lanyard
  • L003 EAS Lanyard

L003 EAS Lanyard

Опис: EAS Lanyard

Димензија: 175мм (7 ") / прилагодено 

Пакување: 5000 парчиња / ctn, 12KG, 0.022CBM

  • Производ Информации

EAS Lanyard е додаток за леснотија, кој се користи заедно со тврда ознака или игла за заштита на стоки, како што се чанти, кожни јакни, спортски рекети и сл. 

Завртете го на едниот крај со игла на другиот крај за да го вметнете во тврд ознака. Должината на јажето EAS може да биде 175мм или прилагодено.  

Бојата на јажето EAS може да биде бела или црна. 

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.