сите категории

Други јазици

  • Ознака за накит против кражба
  • Ознака за накит против кражба

Ознака за накит против кражба

Опис: Jewelry antitheft tag

Димензија: 40 14 * * 8mm

Фреквенција: 58KHz / 8.2MHZ

Боја: Црно / сиво / бело или прилагодено

Пакување: 2000 парчиња / ctn, 12 кг, 0.025 CBM

  • Производ Информации

J005 Jewelry Antitheft Tag

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.