сите категории

Други јазици

  • IP015 игла за мастило
  • IP015 игла за мастило

IP015 игла за мастило

Опис: Игла за мастило

Димензија: 41 26 * * 12MM 

Боја: Бело сива или прилагодена

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 7KG, 0.028CBM 

  • Производ Информации

Игла за мастило со лесна тврда ознака е еднаква на ознака со мастило. Некоја игла за мастило има калем или ферит внатре, така што може да се користи заедно со шкафче за заштита на облека, обувки, чанти, капи и така натаму.

Отстранувањето со сила ќе го ослободи мастилото и може да предизвика стока со повреди, така што стоката не може да се користи ниту пак да се продава. 

Бојата, печатењето е прилагодено за игла за мастило.

Пинот за мастило може да биде мазен или жлебен игла како ваше барање.  

Различни ознаки со мастило се достапни во Highlight:

I004-Производител на ознака за мастило

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.