сите категории

Други јазици

  • Безбедносна брава на кука
  • Безбедносна брава на кука

Безбедносна брава на кука

Опис: Заклучување на двојната кука

Димензија: 60 20 * * 20mm

Дијаметар на дупката: 6mm 

Растојание помеѓу две дупки: 37mm 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.