сите категории

Други јазици

  • Hard Tag AM
  • Hard Tag AM

Hard Tag AM

Опис: Mini tag 

димензија: 44 * 15 * 20mm 

фреквенција:58KHz/ 8.2MHz Mini tag

Боја: White, gray or customized Mini tag

Пакување: 1000 ЕЕЗ / КТН, 8КГ, 0.028СБМ 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.